poniedziałek, 17 listopada 2014

Luszys i Simon dziękują za pierwszy tysiąc!

Wreszcie nadeszła ta przełomowa dla mnie chwila, wczoraj wskoczyło mi pierwsze tysiąc wejść na bloga. Nie mogę opisać tego jak jestem szczęśliwa z tego faktu, bo nie spodziewałam się że w 2 tygodnie zajrzy tu aż tyle osób! Mam nadzieję, że wraz z przełamaniem tej bariery będzie coraz lepiej :).
Chciałabym podziękować tym, którzy zajrzeli tu z czystej ciekawości, poprzeglądali posty i tym którzy zaglądają do mnie troszkę częściej, komentują, jestem wam wdzięczna za słowa uznania dla moich bazgrołów i mam cichą nadzieję, że będziecie doceniać też te które pojawią się w przyszłości.
Również dziękuję tym, którzy pomogli mi pokazać tego bloga innym, udostępnili lub wysłali znajomym linki, dzięki nim w ogóle zostałam zauważona i mam dla kogo wrzucać rysunki.
Chciałabym żeby ta strona rozwijała się dalej tak dobrze jak przez ostatnie 2 tygodnie bo naprawdę polubiłam pisanie postów i pokazywanie moich rysunków. Motywuje mnie też fakt, że ktoś jest tym zainteresowany, to sprawia że częściej chce mi się rysować i dzielić moją pasją z innymi :)
Brak mi słów aby wyrazić moje szczęście i już sama nie wiem jak mam wszystkim dziękować za to, że tutaj byli, są lub w przyszłości będą.

Simon podobnie jak ja cieszy się z tego wydarzenia! :3


Przepraszam za ten chaotyczny tekst, ale wszystko było pisane pod wpływem emocji. Uwielbiam wszystkich którzy tu zaglądają i czytają moje wypociny! ♥

2 komentarze:

  1. Simon jest genialny :D juz go kocham jestem i bede przegladala twoje posty uwielbiam Twoje rysunki to jedyny taki blog który odwiedzam :)

    OdpowiedzUsuń