środa, 24 grudnia 2014

Rysunek na zamówienie i najlepszy prezent świąteczny! :3

Wracam do was po długim czasie i od razu na wstępie chciałabym wyjaśnić czemu tak długo tu nie zaglądałam. Jak wiadomo są święta a przed świętami trzeba ,,umyć okna dla Jezusa", no i właśnie przygotowania do świąt spowodowały tak długą nieobecność. Poza tym próbowałam mniej więcej ogarnąć wszystkie rysunki bo miałam kilka zamówień i jedno właśnie chcę wam dzisiaj zaprezentować oczywiście za zgodą osoby portretowanej!  We wcześniejszym poście zapowiadałam większy rysunek i dość nietypowy, ale w pierwszej kolejności zajęłam się zamówieniami ponieważ to, które dziś pokażę miało być dostarczone do wigilii.
Niedługo zabieram się za kolejne zamówienie, ale tym razem w kredkach, potem jeszcze kilka innych zamówień i może wreszcie uda mi się skończyć rysunek na brystolu (mam nadzieję), oczywiście będę informować na bieżąco. Ale dość pisania, post miał się skupić na zamówieniu więc nie będziemy wybiegać w przyszłość.
Rysunek jest robiony na formacie a5 (jak kartka z zeszytu) w ołówkach jak zresztą widać. Czasu wykonania nie liczyłam, ale zajęło mi to kilka godzin. Rysunek jest pokazany podwójnie ponieważ jest to porównanie oryginału (po lewej) z ksero.
Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu i wybaczcie mi źle wykonane zęby, ale to był mój ,,pierwszy raz" jeśli chodzi o rysowanie uśmiechu :3


A co do wspomnianego w tytule prezentu świątecznego, chciałam ogłosić, że planuję troszkę zagłębić się w grafikę komputerową. Chciałam spróbować czegoś nowego i zobaczyć jak to jest jak rysunek wykonuje się na komputerze, a pomoże mi w tym mój nowy tablet graficzny. Mam nadzieję, że jakoś to wszystko ogarnę i będę mogła się z wami dzielić moimi przygodami z rysunku na komputerze :3
 

8 komentarzy:

 1. Podoba mi się. Zawsze podziwiałam osoby umiejące tak pięknie rysować. ;) sama mam do tego dwie lewe ręce :D
  Pozdrawiam,
  A.

  Zapraszam, w szczególności na świąteczne opowiadanie :) http://still-changeable.blogspot.com - będzie mi miło jeśli zajrzysz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Zawsze chciałam mieć taki narysowany swój portret :)

  Zapraszam też w wolnej chwili do mnie http://patkablogger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, ze rysunek ci wyszedł :D
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 4. jak ja bym chciała umieć rysować chociaż w połowie tak dobrze jak Ty! + dodałam Cię do obserwowanych :)

  http://beautifuldreams29.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny szkicunek!
  Pozdrawiam, Gabi z: http://gabriela-moments.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie :) Masz talent :)

  http://dlaniejdlaniego007.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie, widzę że mamy wspólną pasję :)
  Zapraszam http://foto-art-natalia.blogujaca.pl/

  OdpowiedzUsuń